ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Nėse nuk jeni tė REGJISTRUAR nuk mundė tė veproni
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Qendra e Forumi

 
Asnjė mesazh i ri

gjithqka rreth CS-s

00
Asnjė mesazh i ri

Rregullat dhe Lajmrimet ne Forum!

Kėtu do ti gjeni tė gjitha lajmėrimet dhe sondazhet e stafit tonė, poashtu edhe rregullorja e forumit.
00
Asnjė mesazh i ri

Portali i Forumit

Ketu Postoni Gjith Qka te re, e cila do te del drejt ne portal.
23Sun Feb 22, 2009 8:07 pm
kujt1m 2br-crew.com (Browser) - By: kujt1m

A lun CS hiq ti..!

 
Asnjė mesazh i ri

KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers

Ktu do te mund te beni pytje reth forumit dhe te diskutoni per sene tndryshme
19103Tue Aug 02, 2011 1:43 am
KeycleRe  Drt Hurman Medicine

Downloads Shkarkime

 
Asnjė mesazh i ri

Programe|Applications

Ktu do te mund te gjeni programe te ndryshe Full !!!
370386Mon Jun 28, 2010 4:56 pm
kenchee Shiko LIVE NewYork
Asnjė mesazh i ri

Filma|Movies

Ketu do te mund te gjeni filma ma te ri ...si shqip anglisht etj
214254Fri Apr 10, 2009 12:08 pm
RimnicCk. Knights Of Bloodsteel (2009) dvdrip
Asnjė mesazh i ri

Muzik|Music

Ketu do te mund te gjeni keng me te rejat weba per muzik si dhe spote te kengtarve
248409Sun Oct 26, 2008 9:29 pm
gzimzzz Pink - Funhouse (2008) 320kbps
Asnjė mesazh i ri

Q'do gje reth fese ISLAME

Q'do gje reth fese ISLAME ktu munde te gjeni dhe te postoni
4550Thu Mar 17, 2011 2:22 pm
kujt1m Takvimi 2011

Lojra|Games

 
Asnjė mesazh i ri

Pc-lojra|Games

Ketu do te mund te gjeni lojrat te ndryshme si edhe crack per lojra dhe serial nr
442448Wed Oct 15, 2008 1:01 pm
gzimzzz HUMMER - Extreme Edition
Asnjė mesazh i ri

Xbox

Ketu mund te postoni lojra per xbox ose te merrni
5353Tue Jul 08, 2008 2:35 pm
kujt1m Top Spin 3 XBox 360
Asnjė mesazh i ri

PSP

Ketu mund te gjeni lojra per PSP dhe te merni
3637Tue Aug 19, 2008 3:04 pm
m3rgim BIGGEST LIST OF PSP GAMES AND MOVIES FREE DOWNLOAD --
Asnjė mesazh i ri

PS2

Ketu do te mund te Postoni lojra per PS2 ose te merrni
2727Thu Jul 10, 2008 2:04 am
kujt1m Tekken 5 (PS2)

Diskutime rreth Sistemeve Operative

 
Asnjė mesazh i ri

Microsoft Windows

nė kėtė Forum marrin pjesė tė gjithė shfrytėzuesit e Windows -it qė kanė probleme me Windows apo me Produktet e ndryshme tė Microsoftit.poashtu ktu gjenden te gjitha os!
7583Fri Jan 30, 2009 8:33 pm
2br Komanda per CMD
Asnjė mesazh i ri

Unix/Linux

Kėtu mund tė disktohet gjithėēka rreth Platformės sė Linux/Unix Sistemeve Opertivė.
88Fri Mar 28, 2008 1:14 pm
2br ftp me krejt versionet e linuxave
Asnjė mesazh i ri

OS X & Mac

Kėtu mund tė disktohet gjithėēka rreth Platformės sė OS X & Mac x Sistemeve. Opertivė.
2525Sun May 11, 2008 10:52 am
SnufFx [MAC][RS.com] VMware Fusion 1.1.1 + 100% Working Serial  NEW
Asnjė mesazh i ri

Hardware, Kompjuteri

Nė kėtė forum mund tė diskutoni ēdo gjė rreth Harduerit , problemeve qe keni me Harduer , poashtu ju mungon ndonjė Driver apo nuk keni njohuri se si ta instaloni ndonje paisje Harduerike , tė gjitha kėto mund tė i kėrkoni dhe tė diskutoni nė kėtu forum.
34Tue Jul 08, 2008 6:26 pm
kujt1m DriverMax 4.3 + Key

Gjuhėt Programuese

 
Asnjė mesazh i ri

visual basic

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese VisualBasic.
2525Sat Apr 12, 2008 8:33 pm
2br visual basic 2005
Asnjė mesazh i ri

C / C++

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese C/C++/C#.
1111Sun Mar 30, 2008 11:31 am
SnufFx Absolute C++ (2nd Edition)
Asnjė mesazh i ri

JAVA

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese JAVA.
1214Fri Jul 11, 2008 8:53 am
kujt1m HTML code
Asnjė mesazh i ri

PHP & MySQL

Hypertext Preprocessor & MySQL
1313Wed Apr 02, 2008 9:13 pm
mendiboy MySQL 5.0.51a

Pėr dizajnera

 
Asnjė mesazh i ri

Produktet e Adobe's

Bisedojm mbi shum tema tė ndryshme mbi Adobe Produktet e tyre dhe zgjedhim probleme tė ndryshme ndaj kėtyre produkteve.
3030Wed Jun 04, 2008 1:03 pm
kujt1m Adobe Reader 8.1.2
Asnjė mesazh i ri

Templates & Web Templates

Kėtu publikohet template tė ndryshme me formate te ndryshme si psd swf etj.
1114Sun May 25, 2008 3:17 pm
kujt1m Template Websites
Asnjė mesazh i ri

Shkrime & Fonts

Ktuu do te mund te gjeni lloje te ndryshme te fonteve wallpaper te ndryshme si dhe shum gjera te tjera
77Thu Jun 05, 2008 8:12 pm
kujt1m 1000 Creative Designer Fonts

FTP Downloads

 
Asnjė mesazh i ri

FTP

Ketu do te mund te gjeni FTP te ndryshme
1010Tue Jul 22, 2008 2:08 pm
kujt1m Mbi 200 programe !...
Asnjė mesazh i ri

TORRENTA

Ketu do te mund te gjeni torrenta si dhe programe per shkarkimin e tyre
2626Tue Apr 01, 2008 8:21 pm
gzimzzz TORRENT web

Programe per sigurimin e Kompjuterit

 
Asnjė mesazh i ri

Antivirusa

Ketu mund te vendosni a po te gjeni programe per sigurimin e pc suaj
5864Fri May 15, 2009 9:27 am
kujt1m Kaspersky Anti-Virus (Portable)

E-books E Tutorials

 
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale

11Sun Jun 14, 2009 1:06 am
kujt1m Si te regjistromi ne Google ADS
Asnjė mesazh i ri

Tutorial per hacking | cracking | dhe Phreaking

ketu mund te vendosni tutoriale per hacking cracking dhe Phreaking
611Tue Feb 03, 2009 9:57 pm
kujt1m 1000 Hacking Tutorials The Best of 2008
Asnjė mesazh i ri

Hacking videos

Ketu mund te vendosni a po te gjeni hacking tutoriale (vidoe)
11Tue Feb 03, 2009 10:15 pm
kujt1m Hacking and Cracking Video Collection
Asnjė mesazh i ri

Hacking Programs

Kėtu mund tė gjeni dhe tė postoni Hacking Programe.
55Tue Feb 03, 2009 9:40 pm
kujt1m Njė Program Per Me DDoS IP

Crackz and serialS

 
Asnjė mesazh i ri

Cracks dhe Seriale

Ketu mund te vendosni cracks dhe seriale qe nevojiten per programe apo sende tjera edhe weba ku mund te gjinden kto
1416Mon Jul 21, 2008 2:14 pm
gzimzzz crack and serials

Proxy

 
Asnjė mesazh i ri

Anonymous HTTP proxies

Anonymous HTTP proxies
327Mon Mar 08, 2010 12:15 am
gzimzzz proxy ?

Diqka Reth Mobilave

 
Asnjė mesazh i ri

Programe per Tel.Lojra.Video.Themsa...

Ketu mund te postoni programe per telefona lojra themsa clipe etj
3953Thu Feb 19, 2009 9:15 pm
kujt1m Shiko Telefonin tuaj nėse ėshtė origjinal
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2381 artikuj
Forumi ka 495 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardi82
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 78 mė Fri Dec 24, 2010 5:32 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur